Hakkımızda

Online Yemek Siparişi Uygulaması YEMEKBAK; Yayında

Aralık 2022’te İstanbul’da kurulan online yemek siparişi uygulaması YEMEKBAK, deyim yerindeyse sektöre yeni bir soluk getirdi. 

Online yemek siparişi pazarına yeni bir dinamik olarak Aralık 2022’de giriş yapan YEMEKBAK, büyüme hızı ve ilerleme stratejisi açısından dikkat çekiyor. Şimdilik belli pilot bölgelerde faaliyet gösteren YEMEKBAK'ın kısa vadede planladığı genişleme, uygulamanın kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılacağını kanıtlıyor.

 

Online Yemek Siparişi Uygulaması YEMEKBAK

YEMEKBAK, İstanbul’un, Anadolu yakası ilçelerini pilot bölge olarak planlayıp öncelikle bu bölgelerdeki yapılanmasını tamamlamayı hedefliyor. Buna göre YEMEKBAK;  İstanbul’un, Anadolu yakası ilçelerinde yer alan iş yerlerinin üyeliklerini kabul edilerek, Haziran 2023 itibariyle de aktif kullanıcıların siparişlerini kabul etmeye başladı.

 

YEMEKBAK Tüketici İle İşletmeler Arasında Bir Köprü

“Online yemek siparişi uygulaması YEMEKBAK”ın, rakiplerinden farklı kılan ve YEMEKBAK’ın bir adım önde olmasını sağlayan en önemli özelliği, satıcının satışlarından komisyon almamasıdır. YEMEKBAK sadece aracılık yapmaktan ziyade tüketici ile restoranlar arasında bir köprü olmayı hedefleyen bir playtformdur. Böylece YEMEKBAK, üye işyerleri ile tüketici arasında kalıcı ve uzun süreli bağ oluşturabilecek. Diğer bir deyişle YEMEKBAK, cafe – restoranların sadık tüketici portföyü oluşturmasını sağlayan bir yapıya ve anlayışa sahip. Uygulama, bunu yaparken hem tüketicilerin hem de restoran işletmecilerinin çıkarlarına ve beklentilerine eş zamanlı olarak cevap verebiliyor. Bu anlayış ise uygulamayı kullanılabilir ve sürdürülebilir yapıyor.

YEMEKBAK pazarlama ekibinin yoğunlaştığı temel misyon ve strateji de yine bu anlayışı uygulanabilir kılmaya yönelik dinamikler içeriyor. Özetle, hem yeni kullanıcı kazanımı hem de kullanıcıların üye işyerlerinden tekrar tekrar sipariş vermesini sağlamak YEMEKBAK'ın temel hedefini oluşturuyor.

 

YEMEKBAK, Yakında Tüm Türkiye’de!

Aralık 2022’de kurulmasına karşın hızlı bir büyüme kaydeden YEMEKBAK’ın kısa ve uzun vadeli planlarının odağında olabildiğince çok kullanıcıyla, üye işyerini buluşturmak var. Bunun içinse YEMEKBAK’ın pilot il ve ilçelerin dışına çıkarak hedef pazarını genişletmesi gerekiyor. İşte, bu hedef doğrultusunda YEMEKBAK'ın öncelikli planı 2023 Yılının sonuna kadar tüm İstanbul’da hizmet veriyor olmak. YEMEKBAK, 2024 yılı içerisinde İstanbul haricinde tüm Türkiye'de hizmet vermeyi planlıyor.

 

YEMEKBAK PLATFORMUNUN KURULUŞ AMACI:

Yemekbak; Tekelleşme denilen modern köleliğe karşı kurulmuş, satıcının satışından komisyon ödemediği ve rekabet gücünü elinde tutabildiği onlayn yemek sipariş platformudur.

Yemekbak Sipariş; Tüketicinin YEMEKBAK uygulamasını indirerek onlayn sipariş vermelerini sağlamak.

Yemekbak Kurye; Günümüzde internet üzerinden satışların arttığı bir zaman diliminde yaşamaktayız bu nedenle onlayn satışların olmazsa olması Moto Kuryeler çok büyük önem taşımakta. Yemek sektöründe hizmet veren firmaların Motor Kuryelerini Kurye ağına ekleyerek kendi kurye ihtiyacını gidermesi ve diğer Motor Kuryesi olmayan Esnafın sattıkları ürünleri müşterilerine ulaştırılabilmesi ve Esnafın kapısında akşama kadar atıl durumda duran Motor Kuryesinden kazanç elde edebilmesi sağlamak.

Yemekbak Tedarik; Yemek sektöründeki firmaların kalitelerini düşürmeden maliyetlerini düşürebilmeleri için ilk el olan üretimden ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak.

 

YEMEKBAK Sosyal Sorumluluk Projeleri

YEMEKBAK; Ev hanımlarının evlerinde ürettiği ürünleri komisyonsuz satmalarını destekleyecek.

YEMEKBAK; Ev hanımlarının evlerinde ürettiği ürünler ile markalaşmasını destekleyecek.

 

Komisyonsuz Yemekbak'tan sipariş verebiliyorken, neden aç kalasınız?

Ünvan: YEMEKBAK

Müşteri Hizmetleri Hattı: 

Telefon: 0216 561 00 91

(Müşteri Hizmetleri hattımıza, haftanın her günü 09:30-19:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.)